AYDIN'DA VİZE İŞLEMLERİ - SCHANGEN VİZESİ / AYDIN BÜYÜKŞEHİR VE İLÇELERİ

SCHANGEN İÇİN VİZE İŞLEMLERİ - AYDIN
Aydın Ticaret Odası'nın (AYTO), Aydınlılara Schengen Vizesi için hizmet vermeye başlayacağı duyuruldu. Aydın'da vize işlemleri Aydın Ticaret Odası hizmet binasında gerçekleşecek, tüm vize işlemleri ile ilgili bilgi almak ve randevu için Aydınlılar AYTO'nun 0 256 213 22 02 telefon
numarasından (dahili 9) bilgi alabilirler.
Aydın Ticaret Odası Vize Duyurusu;
Aydın Ticaret Odası (AYTO), Aydınlılara Schengen Vizesi için hizmet vermeye başlıyor. Artık İzmir’e gidip gelmeye gerek olamadan tüm vize işlemleri AYTO hizmet binasında yapılacak. İlk vize randevusu 23 Temmuz tarihinde gerçekleşecek. Aydın Ticaret Odası’nda İspanya, Danimarka, Çek Cumhuriyeti, Yunanistan ve Romanya ile birlikte 6 ülkenin vizesi verilecek.
Aydın Ticaret Odası’ndan 6 Ülkeye Vize Hizmeti
AYTO Başkanı Hakan Ülken, AYTO hizmet binasında düzenlediği bir basın toplantısı ile Aydınlılara vize kolaylığı müjdesini verdi. Başkan Ülken “AYTO hizmet binasında bundan sonra Aydınlılara İspanya, Danimarka, Çek Cumhuriyeti, Yunanistan ve Romanya ile birlikte 6 ülke için vize hizmeti verilecek. Aydınlılar (AYTO Üyesi olmayanlarda dahil), bundan sonra İzmir’e gitmeden vize müracaatlarını, parmak izi alınması ve tüm vize işlemlerini AYTO hizmet binasında yapacak.” dedi.
Yunanistan Başkonsolosunu Ziyarette Gündeme Geldi.
Yunanistan Başkonsolosu Argyro Papoulla’yı 24 Haziran 2016 tarihindeki ziyaretinde AYTO Başkanı Hakan Ülken’in talebi ile Başkonsolosluğa bağlı olarak çalışan vize firmasının mobil olarak Aydın Ticaret Odası hizmet binasında Aydınlıların ayağında hizmet alınması sağlandı.
İlk Vize Randevusu 23 Temmuz’da AYTO Hizmet Binasında
İlk vize randevusunu 23 Temmuz 2016 tarihinde Başkonsolosluğa bağlı çalışan firma yetkilileri İzmir’de yapılan tüm işlemleri AYTO hizmet binasında gerçekleştirecek. Parmakizi, müracaat dosyası vb. müracaat esnasında gerçekleşen tüm işlemleri AYTO’da yapacak olan yetkililer daha sonra kargo yolu ile pasaportu başvuru sahibine ulaştıracak.
AYTO Üyelerine %10 İndirimli Hizmet
Vize başvurusu için Aydınlıların bundan sonra İzmir’e gitmeyeceğini kaydeden AYTO Başkanı Hakan Ülken, “Aydın Ticaret Odası hizmet binasında gerçekleşecek tüm vize işlemleri ile ilgili bilgi almak ve randevu için Aydınlılar Odamızın 213 22 02 telefon numarasından (dahili 9) bilgi alabilirler. Odamız üyelerinin de bu işlemler ile ilgili olarak %10 indirim avantajı olacak, tüm üyelerimize ve Aydınlı hemşehrilerimize hayırlı olsun” şeklinde konuştu.
Söz Sizde -Sizlerinde mutlaka Aydın'da yapılabilecek olan vize işlemleri için söyleyecekleri vardır. Bunları bizimle paylaşırsanız memnun oluruz. -Facebook dışında yorum yapmak isteyenler alt bölümdeki yorum alanına YORUMLAMA BİÇİMİNİ ANONİM seçerek üye olmadan yorum bırakabilirler

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme