SAYFA HAKKINDA

Kuşadası Benim diyenlerindir... 
Kuşadası SENİN Mİ? Yoksa 
Kuşadası SEN MİSİN? 

 www.kusadasibenim.com'da bizlerle paylaşmak üzere her türlü haber, yazı, anı, resim, video ve etkinliklerinizi iletişim adresimize gönderebilirsiniz.  

İnter aktif yapıya sahip sayfamız özgün ve derleme bilgilerden oluşmaktadır. Sayfamızda yer alan izleyici yorumları ve mesajları kendi sorumluluklarındadır. 

 *** Sayfamızda yer alan bilgilerin yayınlanmamasını isteyen varsa eser sahibinin iletişim adresimize yazılı olarak bildirmesiyle 3(üç) gün içerisinde sayfamızdan kaldırılabilir...

Kuşadası Benim için                     ;
* Yorumlar yazın : Hayranı olduğumuz Kuşadası için kusadasibenim.com'da yayınladığımız yazılara ve duyurulara kendi fikrinizi anlatan yorumlar yazabilirsiniz. Böylece Kuşadası için kocaman bir aile olup sevinçlerimizi, hüzünlerimizi ve kızgınlıklarımızı birbirimize duyurmuş oluruz.
* Soysal medyada takip edin : Facebook hayran sayfamızı beğenerek, Twitter'da takipçimiz olarak bizlerin sosyal alanda da birçok Kuşadası sevenlere ulaşmamızı sağlayabilirsiniz.
* Link verin : Blogunuz ya da internet sayfanızda yer varsa Kuşadası Benim'i duyurabilirsiniz.
* Bize yazın : Kuşadası ile ilgili yazılarınızı iletişim adresimize gönderin, biz yayınlayalım.

Kuşadası Benim sayfasında Tanıtım Yazısı ve Banner Reklam yayınları için iletişim adresimizden bizlere ulaşabilirsiniz....

İletişim adresimiz : kusadasibenim@gmail.comSöz Sizde
Sizlerinde mutlaka kusadasibenim.com için söyleyecekleri vardır. Bunları bizimle paylaşırsanız memnun oluruz.