BLOG SAYFAM HAKKINDA

Kuşadası Benim diyenlerindir... 
Kuşadası SENİN Mİ? Yoksa 
Kuşadası SEN MİSİN? 


www.kusadasibenim.com Kuşadası ve çevresi hakkında gözlemlerimin ve derlediğim bilgilerin yer aldığı kişisel (Kadri Özdemir) bir blog sayfasıdır. www.aydindogumluyuz.com, www.kusadasibenim.com internet sayfaları ve bu sayfalara ait sosyal medya hesaplarını uzun bir süredir yönetmekteyim. İletişim ve sosyal mecra için çok yararlı olan deneyim o  kadar uzun sürdü ki bu yönettiğim hesaplar ve sayfalar benim Medya - İletişim Bölümünü seçmeme heves mezun olmama ise sebep oldu :) Belki de hep aklımın bir kenarında olan gazetecilik ünvanına ulaşmama da bu blog neden neden oalcak. Bu blog benim o yöndeki emekleme aşamamdır :)

Sizlerde bana Kuşadası ve çevresi hakkında her türlü  yazı, anı, resim, video ve etkinliklerinizi iletişim adresim üzerinden gönderebilirsiniz.  

İnter aktif yapıya sahip sayfamız özgün, derleme ve değerlendirmelerden ve bilgilerden oluşmaktadır. Sayfamızda yer alan izleyici yorumları ve mesajları kendi sorumluluklarındadır. 

 *** Sayfamda yer alan yazılar genelde kamuoyuna duyurusu yapılan ya da bizzat benim tarafından oluşturulan özgün içeriklerdir. İstemeden de olsa sayfa da yer alan bilgilerin yayınlanmamasını isteyen eser sahibinin iletişim adresimize yazılı olarak bildirmesiyle 3(üç) gün içerisinde sayfamızdan kaldırılabilir...

Kuşadası Benim için                     ;
* Yorumlar yazın : Hayranı olduğumuz Kuşadası ve çevresi için kusadasibenim.com'da yayınladığımız yazılara ve duyurulara kendi fikrinizi anlatan yorumlar yazabilirsiniz. Böylece Kuşadası için kocaman bir aile olup sevinçlerimizi, hüzünlerimizi ve kızgınlıklarımızı birbirimize duyurmuş oluruz.
* Soysal medyada takip edin : 20.200 geçen beğenme 22.200 takipçiyi geçkin Facebook hayran sayfamızı  ve 16.200 takipçiyi geçen Instagram sayfamızı beğenerek, 350 takipçiyi geçen YouTube sayfamıza abone olarak, 1250 takipçiyi geçen Twitter'da takipçimiz olarak bizlerin sosyal alanda da birçok Kuşadası sevenlere ulaşmamızı sağlayabilirsiniz.
* Link verin : Blogunuz ya da internet sayfanızda yer varsa Kuşadası Benim'i duyurabilirsiniz.
* Bize yazın : Kuşadası ve çevresi ile ilgili yazılarınızı iletişim adresimize gönderin, biz yayınlayalım.


İletişim adresimiz : kusadasibenim@gmail.comSöz Sizde
Sizlerinde mutlaka kusadasibenim.com için söyleyecekleri vardır. Bunları bizimle paylaşırsanız memnun oluruz.
Instagram sayfamızı YouTube sayfamıza

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder