AYDIN HALK OTOBÜSÜ FİYAT TARİFESİ - AYKART KUŞADASI SATIŞ NOKTALARI VE DOLUM NOKTALARI - AYDIN HALK OTOBÜSÜ KUŞADASI GÜZERGAHLARI / KUŞADASI VE ÇEVRESİ

AYDIN HALK OTOBÜSLERİ AYKART KUŞADASI SATIŞ NOKTALARI
Uzun süredir test sürüşlerinde olan Aydın Halk Otobüsleri ücretli ve manyetik AyKart ile ulaşım sağlanacağı duyuruldu.
Kuşadası'nda Aykart Kuşadası’nda
Aydın Büyükşehir Belediyesi Denizcilik Dairesi Başkanlığında  ve Ege Et Kuşadası Şubesinde satış ve dolum işlemleri yapılabilecek.
Aydın Büyükşehir Halk Otobüslerinde kullanılacak Aykart 3 farklı şekilde Aydınlıların karşına çıkıyor. 

Aykart Özellikleri ve çeşitleri;
AYKART : Tl. yüklemesi yapılabilen, süreli kullanımlık karttır. Bu karta sahip olan vatandaşlar, Aydın Büyükşehir Belediyesince sunulan mal ve hizmetlerden (daha sonra duyurulacak oranlarda) indirimli olarak faydalanabilecekler. Aykart satışı ve yüklemeleri Aydın Büyükşehir Belediyesince belirlenmiş 10 ayrı merkezden ve otobüslere biniş esnasında otobüs şoförlerinden (geçici süreyle) temin edilebilecek. *** Aykart Ücreti 5 tl'dir.

KİŞİLEŞTİRİLMİŞ AYKART : Aydın Büyükşehir Halk Otobüslerinden ücretsiz veya indirimli yararlanacak Aydınlı hemşehrilerimizin kullanmak zorunda olduğu karttır. Kişiselleştirilmiş kartlar Aydın Büyükşehir Belediyesi belirlediği adreslerden temin edilebilir. Ayrıca Aykart'ın taşıdığı tüm özelliklere sahiptir. Kişiselleştirilmiş Aykart'lar Hasanefendi Mah. 1904 Sk. No:15 Efeler/Aydın adresinden temin edilebilir *** Kişiselleştirilmiş Aykat ücreti 10 tl'dir.

KULLAN-AT AYKART : 2 ve 4 kişilik olarak satışa sunulan bu kartlar biniş sayısı ile sınırlandırılmış kartlardır. Kullan-At kartlar sadece Aydın Bütükşehir Belediyesine ait 27 ayrı merkezden ve otobüslere biniş esnasında otobüs şoförlerinden (geçici süreyle) temin edilebilecek. *** Kullan-At Aykart 2 binişlik ücreti 4 tl / Kullan-At Aykart 4 binişlik 7 tl'dir.

AYDIN HALK OTOBÜSLERİ GÜZERGAHLARI VE FİYAT TARİFESİ
Aydın Büyükşehir Belediyesin Halk Otobüslerinin şuan için 13 noktaya taşıma yapacağı bu güzergahlar için kaç lira ücret alınacağı duyuruldu.
1. Efeler Şehiriçi : Tam 1.50 tl. - Öğrenci 1.00 tl.
2. Nazilli Şehiriçi : Tam 1.50 tl. - Öğrenci 1.00 tl.
3. Aydın - Germencik - Ortaklar : Tam 3.00 tl. Öğrenci 2.00 tl.
4. Aydın - İncirliova : Tam 1.50 tl Öğrenci 1.00 tl.
5. Aydın - Kuşadası : Tam 6.00 tl. Öğrenci 4.00 tl.
6. Aydın - Çine : Tam 4.50 tl. Öğrenci 3.00 tl.
7. Aydın - Köşk : Tam 3.00 tl. Öğrenci 2.00 tl.
8. Aydın - Nazilli: Tam 4.50 tl. Öğrenci 3.00 tl.
9. Aydın - Çakmar - Koçarlı : Tam 4.50 tl. Öğrenci 3.00 tl.
10. Aydın - Bağarası - Söke : Tam 3.00 tl. Öğrenci 2.00 tl.
11. Aydın - Söke : Tam 4.50tl. Öğrenci 3.00 tl.
12. Aydın - Yenipazar - Nazilli : Tam 4.50 tl. Öğrenci 3.00 tl.
13. Söke - Kuşadası : Tam 3.00 tl Öğrenci 2.00 tl.


Aydın Büyükşehir Belediyesi Kuşadası Halk Otobüsleri - Aydın Kuşadası Halk Otobüsleri - Aydın Kuşadası Aykart - Aydın Kuşadası Halk Otobüsleri Ücreti - Aydın Kuşadası Halk Otobüsü Güzergahı - Aydın Kuşadası Belediye Otobüsü


Söz Sizde
-Sizlerinde mutlaka Aydın Kuşadası Halk Otobüsleri için söyleyecekleri vardır. Bunları bizimle paylaşırsanız memnun oluruz.
-Facebook dışında yorum yapmak isteyenler alt bölümdeki yorum alanına YORUMLAMA BİÇİNİNİ ANONİM seçerek üye olmadan yorum bırakabilirler

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder