KUŞADASI'NDA ÖDÜLLÜ ŞİİR YARIŞMASI / KEGEV M.SUNULLAH ARISOY ŞİİR YARIŞMASI / KUŞADASI VE ÇEVRESİ

KEGEV - M.SUNULLAH ARISOY ŞİİR YARIŞMASI
KUŞADASI'NDA ÖDÜLLÜ ŞİİR YARIŞMASI
Her yıl düzenlenen Kegev M.Sunullah Arısoy Şiir Yarışması için 2015 katılım koşulları duyuruldu.

M.SUNULLAH ARISOY 2015 ŞİİR ÖDÜLÜ KATILIM KOŞULLARI 
KEGEV’ in düzenlediği ve ilki 1996 ‘da verilen M. Sunullah ARISOY ödülü, bu yıl da şiir dalında verilecek. M. Sunullah ARISOY’ un Türkçeye gösterdiği özen ve emek göz önüne alınarak, ödüle katılacak yapıtların değerlendirilmesinde Türkçeye özen, belirleyici ölçüt olacaktır. 
KATILMA KOŞULLARI 
1. 01 Ocak - 31 Aralık 2014 tarihleri arasında yayımlanan ve daha önce ödül almamış, şiir kitapları ya da kitap oylumundaki (en az 15 şiirden oluşan) şiir dosyaları ile ödüle aday olunabilir. Ödüle katılan yapıtlar arasında, seçici kurul değerlendirmelerinin bitimi olan 15.04.2015 ‘ e kadar herhangi bir ödül kazanan yapıt değerlendirme dışı kalacaktır. 
2. Son başvuru tarihi 31 Aralık 2014’tür. 
3. Ödüle katılacak kitap ya da dosyanın 6 örneğinin katılımcı ya da onun yetkili kıldığı yayınevi tarafından bir başvuru dilekçesi eşliğinde, özgeçmiş ve iletişim bilgileriyle birlikte, elden ya da posta ile aşağıdaki adrese ulaştırılması gerekmektedir. M.SUNULLAH ARISOY ÖDÜLÜ Süleyman Demirel Bulvarı No:31 Kuşadası Ticaret Odası Binası No:1 Kuşadası - AYDIN 
4. Seçici Kurul: Hidayet KARAKUŞ, Ayten MUTLU, Ahmet ÖZER, Çiğdem SEZER ve Halim YAZICI’dan oluşmaktadır. 
5. Ödül, 3.000 ( üç bin ) TL.’dir ve kazanan yapıtın sahibine, 08.05.2015 tarihinde, Kuşadası’nda düzenlenecek tören sırasında bir plaket ile birlikte verilecektir. 
6. Ödül bölüştürülmeyecektir. 
7. Ödüle KEGEV Yönetim Kurulu ve Seçici Kurul üyeleri aday olamazlar. 

M. SUNULLAH ARISOY ŞİİR ÖDÜLÜ SEKRETERLİĞİ: 
Şadiye EVGİN : KEGEV Müdürü 0 506 545 01 88 
www.kegev.org kegev.net@hotmail.com  
Zerrin BORATAV BAĞÇİVAN: Eşgüdüm Sorumlusu 0 542 675 40 03 zerrinbagcivan@hotmail.comSöz Sizde
-Sizlerinde mutlaka Kuşadası'ndaki KEGEV şiir yarışması için söyleyecekleri vardır. Bunları bizimle paylaşırsanız memnun oluruz.
-Facebook dışında yorum yapmak isteyenler alt bölümdeki yorum alanına YORUMLAMA BİÇİNİNİ ANONİM seçerek üye olmadan yorum bırakabilirler

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme