KUŞADASI'NDA SERTİFİKALI SOSYAL MEDYA UZMANLIĞI EĞİTİMİ - KUTO / KUŞADASI VE ÇEVRESİ

SERTİFİKALI SOSYAL MEDYA UZMANLIĞI EĞİTİMİ - KUŞADASI
Kuşadası'nda Kuşadası Ticaret Odası tarafından 40 saatlik Sertifikalı Sosyal Medya Uzmanlığı Eğitimi düzenleneceği duyuruldu. Eğitmenliklerini Okan DEDEOĞLU, Ekrem KUTSAL ve Metehan KARATAŞ'ın yapacağı Uzmanlık Eğitimi için başvurular başlamıştır.

Kayıt yaptırmak ve ayrıntılı bilgi almak için Kuşadası Ticaret Odası Burhan SEZER'e ulaşılabilir (02566125763 - Dahili 14). Eğitimin Başlangıç tarihi 15.01.2017 olacaktır. Katılım Ücreti 200.00 TL.'dir.

Sosyal Medya Uzmanlığı Eğitiminin Temel Amacı; Sosyal Medya ile ilgili tüm bilgileri aktararak, dijital pazarlama, dijital strateji, viral reklam, kötü reklam, facebook, instagram, twitter, youtıube, reklam verme, sayfa yönetimi konularında uzmanlaşılması amaçlanmaktadır.

Bu yazı page visitor counter kez görüntülenmiştir.
Söz Sizde -Sizlerinde mutlaka Kuşadası'ndaki Sertifikalı Sosyal Medya Uzmanlık Eğitimi için söyleyecekleri vardır. Bunları bizimle paylaşırsanız memnun oluruz. -Facebook dışında yorum yapmak isteyenler alt bölümdeki yorum alanına YORUMLAMA BİÇİMİNİ ANONİM seçerek üye olmadan yorum bırakabilirler

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder