KUŞADASI VE ÇEVRESİNDE YÜRÜYÜŞ ROTALARI - PARKURLARI / KUŞADASI VE ÇEVRESİ

KUŞADASI VE ÇEVRESİ YÜRÜYÜŞ ROTALARI / PARKURLARI - KUŞADASI

Kuşadası ve çevresinde yürüyüş yapmak isteyenler için kaynak niteliğinde olacak olan Kuşadası ve Çevresi Yürüş Parkurları tanım kitabının lasmanı ve sergisinin 25.03.2019
tarihinde saat : 18.00'de  Kuşadası İbramaki Sanat Galerisinde yapılacağı duyuruldu. Sergi 31 Mart 2019 tarihine kadar ziyaretçilere açık olacaktır.


Sivil Toplum Kuruluşlarından Destek

Aydın Turist Rehberleri Odası - ATRO, Kuşadası Ticaret Odası - KUTO, Kuşadası Otelciler Ve Yatırımcılar Derneği - KODER ve TÜRSAB Kuşadası Bölge Temsil Kurulunun katkılarıyla basılan tanıtım kitabını Mustafa DİNİZ hazırladı.


Kuşadası ve Çevresi Yürüyüş Rotaları

Kuşadası ve çevresinde yürüş yapmak isteyen gruplar veya doğa severler için parkurların, harita üzerinde görsellerin olduğu kitapta ayrıca barkod okuyucu ile koordinatlarını almakta mümkün olacağı bildirildi.
Bu yazı blog counterkez görüntülenmiştir.
Söz Sizde -Sizlerinde mutlaka Kuşadası ve çevresindeki yürüyüş parkurları ve rotaları için söyleyecekleri vardır. Bunları bizimle paylaşırsanız memnun oluruz. -Facebook dışında yorum yapmak isteyenler alt bölümdeki yorum alanına YORUMLAMA BİÇİMİNİ ANONİM seçerek üye olmadan yorum bırakabilirler

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

KUŞADASI BENİM SAYFAMIZDA EN ÇOK TIKLANAN BEŞ İÇERİK