KUŞADASI'NDA ÜCRETSİZ KONSER - İDİL BİRET / KUŞADASI VE ÇEVRESİ

İDİL BİRET VE ODA ORKESTRASI KONSERİ - KUŞADASI
29.07.2017 tarihinde dünyaca ünlü piyanist İdil BİRET ve Oda Orkestrası ile ücretsiz bir konser vereceği duyuruldu. Konser etkinliği saat:21.00'de Ada Kültür Merkezinde (Marina Karşısı KEGEV)
yapılacak.

Kuşadası Belediyesi Duyurusu;
İDİL BİRET 29 TEMMUZ’DA KUŞADALILARLA BULUŞACAK
Kuşadası, bir kez daha dünyaca ünlü piyanist İdil Biret’i ağırlayacak. Kuşadası Belediyesi’nin davetlisi olarak ilçeye gelecek olan ünlü piyanist, 29 Temmuz’da Kuşadası Belediyesi Oda Orkestrası ile birlikte ücretsiz bir konser verecek.
Kuşadası Belediyesi tarafından düzenlenen bir konserle geçtiğimiz yıl ilçeye gelen ve büyük bir ilgi ile karşılaşan dünyaca ünlü piyanist İdil Biret, bir kez daha Kuşadalı sanatseverlerle buluşacak. 29 Temmuz Cumartesi günü saat 21.00’da Ada Kültür Merkezi’nde düzenlenecek olan konserde, Biret’e Kuşadası Belediyesi Oda Orkestrası eşlik edecek.
Müzikseverlerin büyük bir heyecanla beklediği konserde Biret, Wolfgang Amadeus Mozart’ın eseri Mi Majör Piyano Konçertosu No: 9’u seslendirirken Şef Hakkı Öztürk yönetimindeki Kuşadası Belediyesi Oda Orkestrası ise Mozart, Schumann, Keisler ve Vivaldi’nin eserlerini seslendirecek.


Söz Sizde -Sizlerinde mutlaka Kuşadası'nda konser etkinlikleri için söyleyecekleri vardır. Bunları bizimle paylaşırsanız memnun oluruz. -Facebook dışında yorum yapmak isteyenler alt bölümdeki yorum alanına YORUMLAMA BİÇİMİNİ ANONİM seçerek üye olmadan yorum bırakabilirler

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme