KUŞADASI'NIN SLOGANINI SEN BELİRLE - KUŞADASI SLOGAN YARIŞMASI / KUŞADASI VE ÇEVRESİ

KUŞADASI TURİZM PLATFORMU “SLOGAN YARIŞMASI” DÜZENLEYECEK
Kuşadası Belediyesi Duyurusu;
Kuşadası Turizm Platformu, Kuşadası Belediyesi Encümen Salonu’nda toplandı. 15-22 Nisan tarihleri arasında gerçekleşecek olan Turizm Haftası programına ilişkin fikir alışverişinde bulunulan
toplantıda “Kuşadası Sloganını Arıyor” başlığıyla bir slogan yarışması düzenlenmesi kararı alındı.

Kuşadası Belediyesi’nin davetiyle gerçekleşen Kuşadası Turizm Platformu toplantısına Kuşadası Belediye Başkanı Özer Kayalı, Kuşadası Belediye Başkan Yardımcıları Ayşe Şerifoğlu, Tufan Asrav, Muzaffer Eryiğit, Kuşadası Belediye Meclis Üyesi Canan İnanç, Kuşadası Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Ahmet Çalım, Kuşadası Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Hüsnü Öten, Kuşadası Ticaret Odası Genel Sekreteri Burhan Sezer, KODER Başkanı Tacettin Özden, TÜRSAB Kuşadası Bölgesel Yürütme Kurulu Üyesi Fahrettin Çiçek, Aydın Turist Rehberleri Odası Başkan Yardımcısı Ozan Sayın, Kuşadası Kent Konseyi Sekreteri Yavuz Yora, CHP Kuşadası Kadın Kolları Başkanı Yıldız Köse, EKODOSD Başkanı Bahattin Sürücü, Kuşadası Selanik Mübadilleri Rumeli Göçmenleri Derneği Başkanı Ahmet Altunsoy katıldı.

Toplantıda, Kuşadası’nın tanıtım çalışmalarında kullanılmak ve marka değerini arttırmak amacıyla bir slogan yarışması düzenlenmesine karar verildi. Sekreteryasını ATRO’nun yürüteceği yarışmanın şartnamesini, ödüllerini ve jürisini belirlemek üzere Kuşadası Belediyesi, Kuşadası Ticaret Odası, KODER, TÜRSAB ve ATRO temsilcilerinin yer aldığı bir Yürütme Kurulu oluşturuldu. “Kuşadası Sloganını Arıyor” başlığıyla ulusal çapta tüm halka açık olarak düzenlenecek olan yarışma ile İngilizce ve Türkçe olmak üzere iki ayrı sloganın belirlenmesi ve tüm tanıtım çalışmalarında bu sloganın kullanılması hedefleniyor.

Kuşadası Turizm Platformu toplantısında ayrıca 15-22 Nisan tarihleri arasında gerçekleşecek olan Turizm Haftası’nda düzenlenecek etkinliklere ilişkin fikir alışverişinde bulunuldu. Halkın turizm alanında bilinçlendirilmesi gerektiğine dikkat çekilen toplantıda bilgilendirme, eğitim ve farkındalık çalışmalarının arttırılması gerektiği ifade edildi.Bu yazı page visitor counter kez görüntülenmiştir.
Söz Sizde -Sizlerinde mutlaka Kuşadası Slogan Yarışması için söyleyecekleri vardır. Bunları bizimle paylaşırsanız memnun oluruz. -Facebook dışında yorum yapmak isteyenler alt bölümdeki yorum alanına YORUMLAMA BİÇİMİNİ ANONİM seçerek üye olmadan yorum bırakabilirler

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder