OTOMOTİV SEKTÖRÜ KAMPANYALARI / KÖŞE YAZILARI / HALİL MERT DOLCAN

Herkese selam.

Kış kapıda ve kendini hissettirmeye başladı. Peki sizler otomobilleriniz için neler yaptınız?

Mesela kış öncesi bakımlarınızı yaptırttınız mı?

Lastiklerinizin durumunu gözden geçirdiniz mi?

Aracınızın soğutma sistemine baktırttınız mı?

Akünüzün tam şarjlı olduğundan eminmisiniz?

Eğer cevabınız hayır ise bugün itibari ile başlayan ve günden güne düşecek olan hava sıcaklıklarının ve yağışların aracınız için olumsuz şartlarına karşı savunmasızsınız demekki...

Bunun için ne yapmalıyız?

Daha önceki yazımda da belirttiğim üzere kış öncesi aracınıza bakım yaptırtmanızın tam zamanı.... Haydi servislere.... Sizler için birkaç markanın avantajlı kampanyalarını sizlerle paylaşmak istedim.

Ford
Arkadaşlar sene sonu yaklaşırken tüm firmalarda kış aylarına özel kampanyalar da hız kesmeden başlıyor. Ve tam sizlerin aradığı gibi kampanyalar olabiliyor. Tv den, radyolardan dinlediklerimiz üzere Ford tarafından ücretsiz kış kontrolleri kampanyası 1 kasım - 15 aralık tarihleri arasında tüm ford servislerinde 395TL kdv dahil alışverişlerde silecek süpürgesi hediye ediyor ön fren balatalarında yine 395TL kdv dahil alımlarda %20 iskonto sunuyor.

Renault - Dacia
Renault ve Dacia 14 Kasım - 17 Aralık tarihleri arasında “Renault Kış Servis Kampanyası” kapsamında indirim ve avantajlı fırsatlar sunuyor. Renault Yetkili Servislerinde düzenlenen bu kampanya kapsamında, Renault Fix Servis Paketlerinde (ön cam hariç), Elf motor yağlarında, Goodyear ve Michelin lastiklerinde %20 indirim fırsatı sunuluyor. Ayrıca Worldcard, Bonus Card ve Maximum Karta 6 taksit fırsatı sunuyor.

Peugeot
08 Ekim - 10 Kasım tarihleri arasında düzenlenen kampanya ile Peugeot Yetkili Servisleri’nde birçok yedek parçada ve işçilikte indirimler ve avantajlı teklifler sunuluyor.
Kampanya kapsamında fren balataları, fren diskleri, ateşleme bujileri, silecekler ve motor yağlarında %20’ye varan, tüm filtrelerde 15%’e varan, işçilikte de %10’a varan indirimler Peugeot sahiplerini bekliyor.
Orijinal yedek parça Peugeot ürün gamındaki fren balataları, fren diskleri, ateşleme bujileri, silecekler ve motor yağlarında %20, tüm filtrelerde %15 ve işçilikte %10 oranında özel indirimlerden faydalanabiliyorlar.
Tüm bu avantajlara ek olarak kampanya kapsamında sunulan 2 adet Michelin veya Pirelli marka lastik satın alan araç sahiplerine 50 TL, 4 adet lastik alımına ise 100 TL değerinde Total akaryakıt hediyesi Peugeot kullanıcıları için çok cazip bir teklif oluşturuyor.

Citroen
Türkiye’de 50’den fazla noktada uzman kadrosuyla satış ve servis hizmeti veren Citroën; kış bakım kampanyası ile birçok avantaj sunuyor. 30 Kasım tarihine kadar sürecek kampanya kapsamında araçlarını Citroën yetkili servislerine götüren kullanıcılar, ödemelerini Maximum Karta özel 6 taksit ve 2013’te ödeme fırsatıyla yapabilecekler. Ayrıca, orijinal mekanik yedek parça ve işçilikte %20, orijinal aksesuarlarda %15 indirim ve Total motor yağlarında % 20’ye varan indirim avantajlarından yaralanabilecekler. 4 Michelin lastiğe Würth kış bakım paketi ve park sensörü hediyesi de Citroën sahiplerini bekliyor. Üstelik Maximum Kart’a özel 6 taksit ve 2013’te ödeme fırsatı da sunuluyor

Opel
Ay sonuna kadar Opel Yetkili Servisleri'nde yapacağınız mekanik servise dahil tüm harcamalarda; * 499 TL ve üzerindeki harcamalara, Petrol Ofisi'nden 50 TL değerinde hediye akaryakıt. * 3 yaşını doldurmuş Opel'lere orijinal parça ve işçilikte %20 indirim. * 5 yaşını doldurmuş Opel'lere orijinal parça ve işçilikte %25 indirim...

Mini Cooper
4 yaş ve üzeri MINI'nizin bakım ve mekanik işlemlerinde %20 indirim avantajı 1 Ekim - 30 Kasım 2012 tarihleri arasında Borusan Otomotiv Yetkili Servisleri'nde sizi bekliyor. Üstelik otomobilinizin bundan sonraki servis işlemlerinde de indirim avantajı sağlayacak olan FUN Card üyeliği hediye ...

Hepinize güzel günler dilerim...

Halil Mert Dolcan
Otomotiv Teknikeri
Dikmenler Motorlu Araçlar Ltd.Şti.


-->

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme